Szkolenia

Szkolenia

Postprzez Monikos » Cz sty 31, 2013 10:31 am

Czy uczestniczycie w szkoleniach? Są jakieś warte polecenia? Co z nich wynieśliście? Czy informacje podczas nich udostępnianie są Wam użyteczne w pracy? Czy płacicie za nie sami czy Dyrektorzy OPS Wam płacą? Jeśli możecie to piszcie też jaki kierunek kończyliście, bo od tego też dużo zależy (nacisk na różne informacje na różnych kierunkach).
Ja nie uczestniczyłam w żadnym, jestem z wykształcenia psychologiem i zastanawiam się, jak mogę pogłębić swoją wiedzę (oprócz literatury), co mi się przyda.
Monikos

Re: Szkolenia

Postprzez Magdziołek » So lut 09, 2013 7:37 pm

:D ja uczestniczyłam w kursie ASYSTENT RODZINY (kurs 231 godz.) Polski Instytut Mediacji i Integracji Społecznej w Częstochowie- otrzymujesz zaświadczenie uprawniające do pracy w charakterze asystenta rodziny.(ministerialne) e-mail: szkolenia@pimis.pl--- fachowcy i extra ekipa wykładowców :lol:
Magdziołek

Postprzez Momo » Pt lut 15, 2013 11:37 am

Z daleka od szkoleń Instytutu Szkoleń i Analiz Gospodarczych z Warszawy. A wygrywają przetargi dla ROPSow w całej Polsce, zmarnowałam 3 miesiące na dennym szkoleniu z grupą nieprofesjonalnych (jak ich nazwać) amatorów od wykładów. Jestem tak zła, że już dalej nie będę pisać bo mnie admin skasuje.
Momo

Postprzez Jadzia » Śr lut 20, 2013 2:16 pm

W marcu ma się rozpocząć szkolenie w Poznaniu i Katowicach, więcej na stronie http://asystentrodziny.praxe.com.pl/
Jadzia

Postprzez Majka » Pn mar 11, 2013 8:28 am

Brałam udział w szkoleniu z DOPS-u ( Wrocław)- jestem zadowolona, może dlatego, że zostało przygotowane i poprowadzone przez specjalistów.
Majka

Postprzez hermina » Pn cze 03, 2013 7:20 pm

ja byłam na miesięcznym szkoleniu z bezrobocia, które było opłacane z unii i teraz mam 30h praktyk... polecam bezrobotnym...konkretnie, sporo ciekawych zajęć, dowiedziałam się sporo o sobie...
hermina

Postprzez asystentBEATA » Cz wrz 12, 2013 7:26 pm

z własnego doświadczenia polecam PIMIS Częstochowa, fachowość i rzetelność!!!
Beata
asystentBEATA

Postprzez monk » Pn maja 12, 2014 10:47 am

Witam, szukam ciekawych szkoleń dla AR w woj. małopolskim, mógłby ktoś coś polecić? :)
monk

Postprzez Lisbeth » Śr sie 20, 2014 12:26 pm

Bezpłatne szkolenie w Poznaniu „Zadłużenie problemem szczególnym w przeciwdziałaniu uzależnieniom", info na stronie OPS.PL
Lisbeth

Postprzez janusz » Pt sie 22, 2014 11:44 am

Właśnie wróciłem ze szkolenia „Praca z osobą uzależnioną” zorganizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu i firmę Prospera Consulting Renata- Kaczyńska Maciejowska – uczestnikami szkolenia były osoby reprezentujące różne instytucje zajmujące się problemami społecznymi- w ogromnym stopniu wzbogaciło to bardzo ciekawy zakres szkolenia – polecam takie formy wymiany doświadczeń – są bezcenne dla wszystkich kategorii wiekowych uczestników.
janusz

Powrót do Inne