Zwrot kosztów przejazdów dla asystenta

Re: Zwrot kosztów przejazdów dla asystenta

Postprzez danbrown » Cz wrz 11, 2014 9:18 pm

Słuchajcie, bo mój problem jest taki: mam umowę o pracę, jeżdzę własnym autem i nikt mi nie zwraca za paliwo. A czy w Kodeksie pracy jest zapis mówiący że należy mi się taki zwrot?? pliss ratujcie, bo pensja marna
danbrown
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz wrz 11, 2014 9:03 am

Re: Zwrot kosztów przejazdów dla asystenta

Postprzez MirekSz » Śr gru 10, 2014 11:22 pm

Jedyny ratunek to co napisane powyżej.
Art. 746 Kodeksu cywilnego nakłada na zleceniodawcę obowiązek zwrotu kosztów poniesionych przez zleceniobiorcę, związanych z przedmiotem umowy. Jeśli zlecenie jest wykonywane odpłatnie, zleceniodawca musi wypłacić zleceniobiorcy wynagrodzenie odpowiadające wykonanej przez niego czynności, przed wypowiedzeniem umowy.

To pobożne życzenia, realia współpracy z gminami są całkiem oderwane od jakichkolwiek KODEKSÓW :/
MirekSz
 
Posty: 6
Dołączył(a): So lip 12, 2014 10:02 pm

Poprzednia strona

Powrót do Praca dla Asystenta rodziny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron